Description
DONG-A ION-C Needle Point Gel Ink Pen – 0.5mm
£2.29 £2.19
Offer: Buy 5 or more – 5% off, 10 or more – 10% off, 20 or more – 20% off!
DONG-A ION-C Needle Point Gel Ink Pen – 0.5mm
| Ink Colour | Black, Blue, Red |
|---|---|
| Body Colour | Black, Blue, Red |
| Brand | |
| Manufacturer | DONG-A |
| Body Material | Plastic |
| Capped Or Retractable | Capped |
| Clip Material | Plastic |
| Clippable | Yes |
| Diameter Grip | 8.5mm |
| Diameter Max | 9.5mm |
| Grip Material | Plastic |
| Ink Composition | Water-based |
| Ink Refillable | Yes |
| Length | 14-15cm |
| Tip Size | 0.5mm |
| Tip Type | Needle Point |