Description
OHTO PS-107NP Needlepoint Ballpoint Pen Refill – 0.7mm – Black
£1.99
Out of stock
OHTO PS-107NP Needlepoint Ballpoint Pen Refill – 0.7mm – Black
| Brand | |
|---|---|
| Ink Colour | Black |
| Tip Size | 0.5mm |
| Manufacturer | OHTO |
| Diameter Max | 5.6mm |
| Ink Characteristics | Quick-Drying, Smear-Resistant |
| Quantity in Pack | 1 |
| Length | 9-10cm |
| Tip Material | Metal |
| Tip Type | Needle Point |
| Water-Resistant | No |