Description
Kokuyo Campus ViviDRY Gel Pen Refill – 0.5mm
£2.99 £1.99
Kokuyo Campus ViviDRY Gel Pen Refill – 0.5mm
| Brand | |
|---|---|
| Manufacturer | Kokuyo |
| Ink Colour | Black, Blue |
| Diameter Max | 5.8mm |
| Ink Composition | Water-based |
| Length | 11-12cm |
| Tip Material | Metal |
| Tip Size | 0.5mm |
| Tip Type | Conical |
| Water-Resistant | No |