Description
Diamine Ink-vent Blue Edition Ink 50ml
Diamine Ink-vent Blue Edition Ink 50ml
| Brand | |
|---|---|
| Manufacturer | Diamine |
| Bottle Size | 50ml |
| Fluorescent | No |
| Ink Composition | Dye-based |
| Height | 6.9cm |
| Length | 4.7cm |
| Width | 4.7cm |
| Usage | Dip Pens, Fountain Pens |
| Water-Resistant | No |
| Ink Colour | Black, Blue, Blue Black, Brown, Gold, Green, Pink, Purple, Red, Yellow |