Description
Zebra Funwari Fude Colour Brush Sign Pen – Yellow Orange
Original price was: £2.99.£1.29Current price is: £1.29.
Out of stock
Zebra Funwari Fude Colour Brush Sign Pen – Yellow Orange
| Brand | |
|---|---|
| Ink Colour | Orange, Yellow |
| Manufacturer | Zebra |
| Body Colour | White |
| Body Material | Plastic |
| Capped Or Retractable | Capped |
| Clip Material | Plastic |
| Clippable | Yes |
| Diameter Grip | 9.1mm |
| Diameter Max | 11.4mm |
| Grip Material | Plastic |
| Ink Composition | Dye-based, Water-based |
| Ink Refillable | No |
| Length | 13-14cm |
| Tip Material | Felt |
| Tip Replaceable | No |
| Tip Type | Brush |
| Water-Resistant | No |