Zebra bLen Animal Series Ballpoint Pen 0.5mm – Limited Edition
£3.69 £3.29
Offer: Buy 5 or more – 5% off, 10 or more – 10% off, 20 or more – 20% off!
Additional information
| Tip Size | 0.5mm |
|---|---|
| Ink Colour | Black |
| Brand | |
| Manufacturer | Zebra |
| Body Material | Plastic |
| Capped Or Retractable | Retractable |
| Clip Material | Plastic |
| Clippable | Yes |
| Diameter Grip | 10.8mm |
| Diameter Max | 11.7mm |
| Grip Material | Rubber |
| Ink Characteristics | Low-Viscosity |
| Ink Refillable | Yes |
| Length | 14-15cm |
| Tip Material | Metal |
| Tip Type | Conical |
| Body Colour | Black, Grey |


















