Additional information
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Ink Colour | Black, Red |
| Brand | |
| Manufacturer | DOMI |
| Capped Or Retractable | Retractable |
| Clip Material | Plastic |
| Clippable | Yes |
| Grip Material | Rubber |
| Ink Characteristics | Acid-free, Archival quality, Fade-Resistant, Fraud prevention |
| Ink Composition | Pigment-based |
| Ink Refillable | Yes |
| Length | 14.1 cm / 5.6 inches, 14-15cm |
| Body Material | Plastic |
| Tip Material | Metal |
| Tip Shape | Conical |
| Tip Size | Fine, 0.5mm |
| Tip Type | Synergy |
| Water-Resistant | Waterproof |
| Body Colour | Blue, Green, Grey, Pink, Purple, White |


















