Description
Kokuyo Campus Notebook A5 or B5 – Dotted Line – 8mm
From £3.99 £2.99
Back to School Offer with lmitited stock ends on 31st March!
Kokuyo Campus Notebook A5 or B5 – Dotted Line – 8mm
| Brand | |
|---|---|
| Paper Size | A5, B5 |
| Number of Sheets | 40, 60, 80 |
| Number of Lines | A5: 21, B5: 26 |
| Manufacturer | Kokuyo |
| Binding | Glue |
| Cover Material | Cardstock |
| Cover Type | Softcover |
| Features | Fountain pen friendly |
| Line Spacing | 8mm |
| Refillable | No |
| Paper Weight | 70gsm |
| Sheet Colour | White |
| Sheet Style | Dotted Line |
| Depth | 5mm |
| Length | A5: 210mm, B5: 252mm |
| Width | A5: 148mm, B5: 179mm |
| Cover Colour | Blue, Brown, Red |