Description
Kokuyo Karu Cut Washi Tape Cutter – Clip – 20-25mm
£4.99
Kokuyo Karu Cut Washi Tape Cutter – Clip – 20-25mm
| Brand | |
|---|---|
| Manufacturer | Kokuyo |
| Blade Length | 3.0cm |
| Blade Material | Metal, Stainless Steel |
| Colour | Blue, Pink, White |
| Body Material | Plastic |
| Height | 1.7cm |
| Length | 4.8cm |
| Width | 2.0cm |