Description
* Uni-ball Signo UM-151 Gel Ink Rollerball Refill
£2.69
Offer: Buy 5 or more – 5% off, 10 or more – 10% off, 20 or more – 20% off!
* Uni-ball Signo UM-151 Gel Ink Rollerball Refill
| Ink Colour | Black, Blue, Blue Black, Red |
|---|---|
| Tip Size | 0.28mm, 0.38mm, 0.5mm |
| Brand | |
| Manufacturer | Uni-ball |
| Diameter Max | 6.2mm |
| Ink Characteristics | Quick-Drying, Smear-Resistant |
| Ink Composition | Dye-based |
| Length | 11-12cm |
| Tip Material | Metal |
| Tip Type | Conical |
| Water-Resistant | Waterproof |