Description
Zebra Justfit Double-Sided Highlighter – Fine And Broad
£3.99 £1.99
Zebra Justfit Double-Sided Highlighter – Fine And Broad
| Brand | |
|---|---|
| Ink Colour | Blue, Green, Orange, Pink, Yellow |
| Body Colour | Blue, Green, Orange, Pink, Yellow |
| Body Material | Plastic |
| Capped Or Retractable | Capped |
| Clip Material | Plastic |
| Clippable | Yes |
| Diameter Grip | 8.2mm |
| Diameter Max | 11.3mm |
| Features | Double-sided |
| Grip Material | Plastic |
| Ink Characteristics | Fluorescent |
| Ink Composition | Pigment-based, Water-based |
| Ink Refillable | No |
| Length | 14-15cm |
| Tip Material | Felt |
| Tip Replaceable | No |
| Tip Size | 4.0mm, 1.2mm |
| Tip Type | Bullet, Chisel |
| Water-Resistant | Water-Resistant |
| Manufacturer | Zebra |