Description
DONG-A Twinliner Highlighter
£2.39 £1.59
DONG-A Twinliner Highlighter
| Ink Colour | Blue, Green, Orange, Pink, Purple, Yellow |
|---|---|
| Brand | |
| Manufacturer | DONG-A |
| Body Colour | Black |
| Body Material | Plastic |
| Capped Or Retractable | Capped |
| Clip Material | Plastic |
| Clippable | Yes |
| Features | Double-sided |
| Grip Material | Plastic |
| Ink Characteristics | Fluorescent |
| Ink Refillable | No |
| Length | 14-15cm |
| Diameter Grip | 9.0mm |
| Diameter Max | 11.0mm |
| Tip Material | Felt |
| Tip Replaceable | No |
| Tip Type | Bullet, Chisel |