Description
MUJI Double-Side Highlighter With Window tip – 4.0mm and 0.4mm
£2.29
Offer: Buy 5 or more – 5% off, 10 or more – 10% off, 20 or more – 20% off!
MUJI Double-Side Highlighter With Window tip – 4.0mm and 0.4mm
| Ink Colour | Blue, Green, Orange, Pink, Yellow |
|---|---|
| Brand | |
| Manufacturer | MUJI |
| Body Colour | Clear |
| Body Material | Plastic |
| Capped Or Retractable | Capped |
| Clip Material | Plastic |
| Clippable | Yes |
| Diameter Grip | 8.0mm |
| Diameter Max | 10.1mm |
| Grip Material | Plastic |
| Length | 13-14cm |
| Tip Material | Felt, Plastic |
| Tip Replaceable | No |
| Tip Size | 4.0mm, 0.4mm |
| Features | Double-sided, Window tip |