Description
Zebra Mildliner Double-sided Highlighter Brush – Brush and Extra fine
£2.99
Offer: Buy 5 or more – 5% off, 10 or more – 10% off, 20 or more – 20% off!
Zebra Mildliner Double-sided Highlighter Brush – Brush and Extra fine
| Brand | |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Body Colour | White |
| Capped Or Retractable | Capped |
| Clip Material | Plastic |
| Clippable | Yes |
| Diameter Grip | 8.7mm |
| Diameter Max | 11.6mm |
| Features | Double-sided |
| Grip Material | Plastic |
| Ink Characteristics | Pastel |
| Ink Composition | Water-based |
| Ink Refillable | No |
| Length | 14-15cm |
| Tip Material | Felt |
| Tip Replaceable | No |
| Tip Size | Extra Fine |
| Tip Type | Brush, Bullet |
| Ink Colour | Blue, Brown, Gold, Green, Grey, Orange, Pink, Purple, Red, Yellow |