Description
OHTO Needlepoint Multipen Refills
OHTO Needlepoint Multipen Refills
| Brand | |
|---|---|
| Ink Colour | Black, Blue, Red |
| Tip Size | 0.5mm, 0.7mm |
| Manufacturer | OHTO |
| Diameter Max | 2.0mm |
| Ink Characteristics | Fade-Resistant, Fraud prevention, Low-Viscosity |
| Length | 6.75cm |
| Tip Type | Conical, Needle Point |
| Water-Resistant | Water-Resistant |