Description
Pilot FriXion Point Knock Gel Pen Refill – 0.4mm – Pack of 3
£4.99
Offer: Buy 5 or more – 5% off, 10 or more – 10% off, 20 or more – 20% off!
Pilot FriXion Point Knock Gel Pen Refill – 0.4mm – Pack of 3
| Brand | |
|---|---|
| Ink Colour | Black, Blue, Red |
| Diameter Max | 6.0mm |
| Ink Characteristics | Erasable |
| Quantity in Pack | 3 |
| Length | 11-12cm |
| Tip Material | Metal |
| Tip Size | 0.4mm |
| Tip Type | Conical, Needle Point, Synergy |
| Water-Resistant | No |