Description
Zebra JLV-0.4 JLV-0.5 Sarasa Dry Gel Pen Refill – 0.4mm 0.5mm
£2.59
Offer: Buy 5 or more – 5% off, 10 or more – 10% off, 20 or more – 20% off!
Zebra JLV-0.4 JLV-0.5 Sarasa Dry Gel Pen Refill – 0.4mm 0.5mm
| Brand | |
|---|---|
| Ink Colour | Black, Blue, Red |
| Manufacturer | Zebra |
| Diameter Max | 6.1mm |
| Ink Characteristics | Quick-Drying |
| Ink Composition | Dye-based |
| Length | 11-12cm |
| Tip Material | Metal |
| Tip Size | 0.4mm, 0.5mm |
| Tip Type | Conical |