Description
Zebra Sarasa ST-1 Gel Pen 0.38mm or 0.5mm
£2.99
Offer: Buy 5 or more – 5% off, 10 or more – 10% off, 20 or more – 20% off!
Zebra Sarasa ST-1 Gel Pen 0.38mm or 0.5mm
| Brand | |
|---|---|
| Ink Colour | Black, Blue, Green, Orange, Pink |
| Tip Size | 0.38mm, 0.5mm |
| Manufacturer | Zebra |
| Body Colour | White |
| Body Material | Plastic |
| Capped Or Retractable | Capped |
| Clip Material | Plastic |
| Clippable | Yes |
| Diameter Grip | 11.5mm |
| Diameter Max | 13.0mm |
| Grip Material | Plastic |
| Ink Composition | Dye-based, Water-based |
| Ink Refillable | Yes |
| Length | 13-14cm |
| Tip Material | Metal |
| Tip Type | Conical |
| Water-Resistant | No |