Description
Pilot FriXion Ball Multi Pen Refill 0.38mm Or 0.5mm Pack of 3
£5.99
Offer: Buy 5 or more – 5% off, 10 or more – 10% off, 20 or more – 20% off!
Pilot FriXion Ball Multi Pen Refill 0.38mm Or 0.5mm Pack of 3
| Brand | |
|---|---|
| Ink Colour | Black, Blue, Red, Multi-Colour |
| Diameter Max | 3.6mm |
| Ink Characteristics | Erasable |
| Quantity in Pack | 3 |
| Length | 8-9cm |
| Tip Material | Metal |
| Tip Size | 0.38mm, 0.5mm |
| Tip Type | Conical |